masalah perut semakin besar and faktor rhesus negative

masalah perut semakin besar and faktor rhesus negative

Postby jue on 03 Feb 2010 13:04

Salam..

Dr.Ju,

Ada soalan nak tanya kepada Dr... Saya sudah bekahwin dan Jenis darah saya ialah O negatif... setahu saya, orang yang mempunyai faktor rhesus negatif akan mengalami kesukaran hamil. Betul ke doktor? Sejak Kahwin June 2009, perut saya semakin membesar macam orang mengandung 2-3 bulan dan berat badan semakin bertambah tetapi selera makan saya semakin kurang... saya tetap mengalami haid mengikut masa setiap bulan.. Boleh Doktor bagi apa2 nasihat untuk saya?

Harap sangat doctor reply email nie..
jue
Fresh Boarder
Fresh Boarder

Re: masalah perut semakin besar and faktor rhesus negative

Postby drju on 04 Feb 2010 14:32

jue wrote:Salam..

Dr.Ju,

Ada soalan nak tanya kepada Dr... Saya sudah bekahwin dan Jenis darah saya ialah O negatif... setahu saya, orang yang mempunyai faktor rhesus negatif akan mengalami kesukaran hamil. Betul ke doktor? Sejak Kahwin June 2009, perut saya semakin membesar macam orang mengandung 2-3 bulan dan berat badan semakin bertambah tetapi selera makan saya semakin kurang... saya tetap mengalami haid mengikut masa setiap bulan.. Boleh Doktor bagi apa2 nasihat untuk saya?

Harap sangat doctor reply email nie..

jumpa doktor pakar untuk ujian US
darah rhesus negatif tiada kaitan dengan tidak boleh hamil
drju
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Re: masalah perut semakin besar and faktor rhesus negative

Postby jue on 21 Jul 2010 12:47

salam..thank you dr ju..Baru-baru ni saya keguguran masa kandugan berusia 11weeks..maybe belum ada rezeki..pasni cuba lagi.. :)
jue
Fresh Boarder
Fresh Boarder

Return to Soalan umum